صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

فروشگاه اینترنتی “زودبوک” با همکاری و مشارکت تعدادی از علاقمندان حوزه کتاب و بازیهای فکری و آموزشی ایجاد شده است. این مجموعه کوشیده که بهترین و بروزترین بازیهاي فكري و آموزشی در دسته ها و سبکهای و گروه های سنی مختلف را گردآوری نماید. تلاش کرده ایم که تنوع محصولاتمان بی نظیر باشد و مخاطبین این فروشگاه در تامین نیاز خود محتاج به فروشگاههای دیگر نباشند.فروشگاه زودبوک در سال 1388 فعالیت خود را در زمینه کتاب آغاز کرد. به مرور زمان بنا به نیاز مخاطبین عزیزمان واحد بازی در مجموعه زودبوک ایجاد شد و هم اکنون مفتخریم با بیش از 3000 تنوع در زمینه بازیهای فکری و آموزشی یکی از بزرگترین و به روز ترین فروشگاه های اینترنتی کشور در زمینه بازی و برد گیم باشیم ما تلاش کردیم محصولات مورد نیاز شما را با بهترین قیمت و با توضیحاتی کامل در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تنوع محصولات ما شامل تمام سنین مختلف ميشود و بازیهای فکری و آموزشی افراد بین ۳ تا ۹۹ سال را پوشش داده است.شما می توانید برای مشاوره قبل از خرید با همکاران ما از طریق تماس تلفنی یا بخش پشتیبانی(09038264009) در ارتباط باشید .

کاربر گرامی توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های زودبوک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

همکاران ما نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند تا کاربران و مشتریان بتوانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت زودبوک را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری زودبوک بوده و هست.

تیم زودبوک